بهترین کرفس خشک صادراتی با کیفیت بالا

کرفس خشک یکی از انواع سبزی خشک معطر است که بوی آن بسیار قابل تشخیص می باشد. بوی کرفس تند و تیز است. سبزی کرفس، خواص شگفت انگیزی دارد. خوردن کرفس به منزله یک منبع غنی از فیبر، فولات، ویتامین ‌های A، B و C می باشد. خوردن برگ های کرفس تازه یا استفاده از کرفس خشک در غذا به کالری سوزی یا چربی سوزی کمک می کند.

برگ های کرفس به همراه ساقه های آن کاملاً خوراکی هستند. هیچ اختلاف غذایی میان برگ کرفس یا ساقه کرفس وجود ندارد و در حقیقت برگ های کرفس هم مانند سایر سبزیجات تا ۹۵% خوراکی هستند. کرفس به صورت دسته ای به فروش می رسد، بنابراین برای شستشوی آن سعی کنید لابه لای برگ ها را به خوبی تمیز کنید. ممکن است بین ساقه های کرفس هم خاک یا آلودگی هایی وجود داشته باشد. از تمام قسمت های کرفس می توانید برای تهیه غذا استفاده کنید.

برخی ترجیح می‌دهند برگ های کرفس خشک را به غذا اضافه کنند و برخی دیگر برگ های تازه کرفس را انتخاب می کنند. به طور کلی، کرفس برای تهیه سوپ، انواع سالادها و چاشنی ها و سس های مخصوص به کار می رود. تمام خواصی که در برگ های تازه کرفس وجود دارد، در کرفس های خشک شده هم قابل دریافت می باشد.

در ادامه، ارزش تغذیه ای کرفس تازه را معرفی می کنیم. تنها تفاوت کرفس تازه با کرفس خشک شده مقدار ویتامین C کمتر و همچنین عدم وجود آب در بافت برگ های خشک شده است.در برخی از دستورالعمل ها کرفس خشک به عنوان یک چاشنی استفاده می شود. بستگی دارد که دستور غذایی، استفاده از کدام یک از قسمت های سبزی کرفس را توصیه کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Buy now