خرید و فروش بهترین انار صادراتی با کم ترین قیمت !!!

انار صادراتی، یکی از محبوب ترین میوه ها در بازارهای جهانی خرید و فروش و صادرات میوه به شمار می‌رود. این میوه خوشمزه در انواع و گونه های متفاوت که در مناطق مختلف جهان کاشته می شوند، یکی از کالاهای صادراتی در حوزه میوه و سبزیجات محسوب می شود.

خرید و فروش انار صادراتی در حال حاضر در تمام مناطق جهان انجام می گیرد اما در این بازار جهانی، برخی از کشورها توانسته‌اند مرغوب ترین انار صادراتی را تولید و به بازار ارائه دهند.

در حال حاضر، کشورهای اروپایی بهترین و مناسب ترین بازار برای صادرات انار می باشند. به نظر می رسد کشورهایی که شرایط مناسب برای کاشت درخت های انار را دارند می توانند بهترین انار را به بازارهای اروپایی ارائه دهند. مهمترین عناوینی که در این مطلب به آن اشاره می کنیم شامل موارد زیر است:

• کشورهای اروپایی بهترین بازار برای صادرات انار
• درباره میوه انار
• آمار واردات انار تازه از کشورهای در حال توسعه به سمت کشورهای اروپایی رو به افزایش است
• کشور آلمان اولین، بهترین بازار هدف برای صادرات انار
• کشور هلند یک مرکز واسطه برای واردات انار به اروپا
• کشور اسپانیا در بازار رقابتی خرید و فروش انار تازه
• چه عواملی در صادرات انار و قیمت انار صادراتی تاثیرگذار است؟
خرید و فروش انار صادراتی با ماهیت ارگانیک، طرفداران بیشتری دارد
• طعم و ظاهر انارها در صادرات نقش دارد
• درباره صادرات انار به عراق
• کشور ایران یکی از مهم ترین تولید کنندگان انار صادراتی
• تولید انار در شهرهای مختلف ایران
• فصل برداشت انار قرمز
• خریداران انار ایرانی در کشور عراق
• نکات مهم در بسته بندی انارهای صادراتی

کشورهای اروپایی بهترین بازار برای ارسال انار صادراتی :

خرید و فروش انار صادراتی در بازارهای اروپایی از رونق بسیار خوبی برخوردار است. کشورهای اروپایی، اصلی ترین وارد کنندگان انار صادراتی محسوب می شوند.

در سال 2017 حدود 50 هزار تن انار به عنوان یک کالای مصرفی به کشورهای اروپایی صادر شده است. بسیاری از مراکز در کشورهای اروپایی نیز شرایط را برای خرید انار آنلاین فراهم کرده‌اند.

میزان تقاضا برای خرید انار تازه در بازارهای اروپایی منجر به افزایش سود آوری برای صادرکنندگان و کشورهای تولید کننده انار صادراتی شده است.

درباره میوه انار

میوه انار به صورت درختچه کاشته می شود و در قالب درخت بالغ، طول آن به حدود 5 تا 8 متر می رسد. انواع انار که بر روی درخت ها رشد می کنند میوه هایی با قطر حدود 10 سانتیمتر می باشند.

پوست میوه انار به رنگ متمایل به قرمز و با ضخامت نسبتاً زیاد است. قسمت خوراکی میوه انار شامل صدها تا هزاران دانه کوچک می باشد که در کنار یکدیگر آرایش یافته اند.

بیشترین درخت انار در مناطق وسیعی از جهان نظیر آمریکای لاتین و اروپای جنوبی، آسیا و برخی از کشورهای آفریقایی کشت می شود.

بهترین شرایط آب و هوایی برای کشت و کار انار صادراتی، مناطق گرمسیری و آب و هوای معتدل است. اگرچه می توان این میوه ها را در مناطقی که زمستان های سرد و تابستان‌های گرم و خشک دارند نیز پرورش داد.

کشت و کار درختان انار در نیمکره شمالی به طور معمول به صورت فصلی و در ماه سپتامبر تا فوریه انجام می گیرد؛ در حالی که در نیمکره جنوبی، مراحل کاشت و رشد انارها از ماه مارس تا ماه مه با میزان مختلف امکان پذیر است.

انار صادراتی در بیشتر از ۵۰۰ رقم متفاوت، یافت می‌شود که بیشترین گونه آنها در بازارهای اروپایی موجود است؛ و عمده ترین بازار تولید انواع انار، کشور اسپانیا می باشد.

آمار دقیقی از صادرات انار بر مبنای کد های صادراتی در دسترس نیست اما می توان از مراجع مختلف برای مطالعه بازار صادرات و واردات، خرید و فروش انار صادراتی استفاده کرد.

آمار واردات انار تازه از کشورهای در حال توسعه به سمت کشورهای اروپایی رو به افزایش است !

خرید و فروش انار صادراتی از نظر گروه کالایی در صادرات میوه در دسته صادرات میوه تازه قرار می گیرد. بر این اساس، میزان واردات انار تازه از سوی کشورهای در حال توسعه با رشد چشمگیری مواجه بوده است.

حجم واردات انار در سال 2013 چیزی در حدود 67 هزار تن گزارش شده که این آمار در مقایسه با سال 2017 به حدود 95 هزار تن افزایش داشته است.

در این سهم صادراتی، کشورهای ترکیه و پرو به عنوان برترین کشورها در این زمینه معرفی شده‌اند. کشور شیلی از آمریکای جنوبی نیز یکی از مهمترین صادرکنندگان انار تازه به بازارهای بین المللی بوده است.

پیش بینی می شود خرید و فروش انار صادراتی در بازارهای اروپایی از طریق خرید داخلی از کشورهای اسپانیا و یونان و همچنین از طریق سایر کشورهای غیر اروپایی انجام گیرد. میزان عرضه و تقاضای انار در بازارهای جهانی به طور مستقیم بر روی قیمت انار صادراتی نیز تاثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Buy now